НТА > НОВИНИ > Новини політики > Один на один з Путіним. Дроздов, Арестович, Гонгадзе про Північний потік-2 і як рятуватися Україні.Говорить Великий Львів. Наживо

Один на один з Путіним. Дроздов, Арестович, Гонгадзе про Північний потік-2 і як рятуватися Україні.Говорить Великий Львів. Наживо

206
Політичне затишшя перед бурею? Два роки тому українці обрали парламент. Тоді монобільшість отримала одна політична сила. І зараз, коли депутати уже “на валізах” перед відпусткою, у проєкті “Говорить Великий Львів” підсумуємо чим запам’ятався парламент? Які ініціативи, зокрема Президента, найбільше вплинули на ваше життя? Які виклики стануть головними вже у новому політичному сезоні?
Кінець війни чи черговий виток конфлікту? РФ не виключає залучення армії для повномасштабної війни з Україною. У той же час майже сто тисяч українців в ОРДЛО отримують документи Російської Федерації. Чи вирішить парламент цього скликання конфлікт на Донбасі?
Усе найважливіше – у четвер, 22 липня, о 19:15 у ток-шоу “Говорить Великий Львів”. Майданчик, де отримають слово і будуть почуті абсолютно всі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі