НТА > НОВИНИ > Кримінал > Кличко не причетний: СБУ викрила масштабну схему на понад 100 млн грн

Кличко не причетний: СБУ викрила масштабну схему на понад 100 млн грн

156

Служба безпеки України задокументувала і припинила протиправну діяльність групи осіб. Ділки нелегально імпортували в Україну великі партії пального з Білорусі та Росії.

Один з обшуків відбувався в будинку, де проживає міський голова Києва Віталій Кличко. Однак він, як з’ясувалося, жодним чином не причетний до справи.

«Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники постачали продукцію на адресу низки комерційних структур, – зазначено на сайті СБУ. – Для уникнення сплати митних зборів та акцизного податку вони у документації штучно знижували вміст метилового спирту у продукції. Дії організаторів завдали державному бюджету збитки в особливо великих розмірах».

У ході проведення обшуків на території Київської, Чернігівської та Луганської областей правоохоронці вилучили тіньову документацію, печатки 300 фіктивних підприємств, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку, банківські картки та велику суму готівки, обладнання для нелегального виготовлення паливо-мастильних матеріалів, метиловий спирт, хімічні добавки та готовий сурогат загальним об’ємом понад 1 тисячу тонн.

Триває досудове слідство за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що сьогодні вранці чималий резонанс викликала інформація про прихід працівників СБУ в будинок, де мешкає міський голова Києва Віталій Кличко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі