НТА > НОВИНИ > Новини політики > Княжицький: чому французька влада помиляється, прогнозуючи сценарій “фінляндизації” для українців

Княжицький: чому французька влада помиляється, прогнозуючи сценарій “фінляндизації” для українців

187

Народний депутат України від “ЄС” Микола Княжицький впевнений, що французька влада недооцінює плани країни-агресора щодо України. Тому, на його думку, сценарій “фінляндизації” – не спрацює в України.

Про це він розповів під час прямого етеру програми “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

Депутат пояснив, що після 2-ої Світової війни, Росія претендувала на “політичний суверенітет” Фінляндії, змушуючи її підлаштовувати свої “політичні устої” таким чином, який був вигідний в першу чергу Росії, а не самій Фінляндії чи іншим її країнам-партнерам. Цей процес, обмеження державної самостійності, пізніше отримав назву “фінляндизації”.

Як зазначив Микола Княжицький, саме такий варіант подій французька влада пропонує українцям задля отримання миру та припинення війни. Однак, депутат вважає його хибним та таким, що не може бути реалізованим.

Це помилка та ілюзія вважати, що хтось інший буде вказувати Україні як проводити державницьку політику чи приймати за нас рішення вступати в НАТО чи ні. В цьому випадку я підтримую Сполучені Штати Америки та, зокрема позицію Байдена, який не йде на жодні поступки Путіну, адже реально сприймає всю загрозу від Російської Федерації. Окрім того, він обмежує санкціями подальші дії Путіна. Це правильна позиція. А от погоджуватися на обмеження власного суверенітету – ми в жодному разі не можемо”, – заявив Микола Княжицький.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, 8-го лютого у Києві відбулася зустріч президентів України та Франції Володимира Зеленського й Еммануеля Макрона. Про результати перемовин очільники двох держав розповіли під час спеціального брифінгу.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі