НТА > НОВИНИ > Політика > Княжицький порівняв деолігархізацію Зеленського із ґвалтівником

Княжицький порівняв деолігархізацію Зеленського із ґвалтівником

Політик розкритикував президентський законопроєкт, заявивши, що він може призвести до тиранії, як в Росії чи Білоруссі.

68

Президентський закон про олігархів є лише “пародією на політику”. Він не прописує жодні покарання чи обмеження для олігархів.

Про це в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA заявив народний депутат України від партії “Європейська солідарність” Микола Княжицький.

“Зараз маємо президента, монобільшість та уряд монобільшості. Звідки ж тут візьмуться люди, які на них впливають. Це ж всі чесні і порядні, у яких вся влада в руках. Якщо ж хтось впливає, то нехай їх судять ”, – іронізував Княжицький.

Мовляв, устрій України – демократичний, а не олігархічний, тож, якщо хтось узурпував владу, його потрібно просто посадити в тюрму.

“Це те саме, що, наприклад, президент подає закон про статус ґвалтівника. Бо ґвалтівник – це такий ж злочинець, як і олігарх. Президент каже, що йому не потрібні суди, не потрібна прокуратура чи поліція. РНБО визначатиме, хто ґвалтівник. В принципі, нехай ґвалтує далі, але це не дуже добре. Хай носить табличку, що він ґвалтівник, але  нехай ґвалтує, ми його за це садити не будемо”, – парирував Княжицький.

Тому, підкреслив політик, усе, що відбувається навколо президентського закону про олігархів є лише “пародією на політику і нагадує референдум, де голосували папірцями”.

Окрім того, Княжицький розповів, що його партія разом із іншими фракціями подаватимуть альтернативний законопроєкт.

“Очевидно, ми хочемо, щоб не було монопольного впливу бізнесу і щоб взагалі працював антимонопольний комітет. Очевидно є люди, які зловживають тим, що антимонопольний комітет не виконує зараз свої функції, хоча ним керують представники влади, близькі до Володимира Зеленського”, – зазначив політик.

Згідно із цими напрацюваннями, якщо людина володіє 30% телебачення та радіомовлення, є монополістом і займається корупцією, Антимонопольний комітет має подавати свій висновок до НАЗК. Агентство у свою чергу має визначити, чи справді вплив цієї людини є монопольним, і лише тоді до людини застосовуватимуть санкції.

“Не президент як голова РНБО і, навіть, не РНБО, яке вони призначають, має визначати, хто винен, а хто ні. Це мають робити суди, прокуратура, антимонопольний комітет, уповноважені органи. Тоді у нас буде демократія, а не тиранія, яку будують в РФ та Білорусі”, – резюмував Княжицький.

Нагадаємо, 3 червня президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Раді законопроєкт про деолігархізацію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі