НТА > НОВИНИ > Кримінал > Колаборанти погоджувалися на співпрацю з ворогом за 300 доларів – МВС

Колаборанти погоджувалися на співпрацю з ворогом за 300 доларів – МВС

Коригувальники та посібники диверсантів вступають у співпрацю з росіянами за якихось 5-10 тисяч гривень

281

З початку війни в Україні було викрито близько сотні диверсійно-розвідувальних груп окупантів і затримано більш ніж 1600 осіб, ймовірно, причетних до диверсійної діяльності. Колаборанти погоджувалися на співпрацю з ворогом за 300 доларів.

Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін під час телемарафону.

«Коригувальники та посібники диверсантів вступають у співпрацю з росіянами за якихось 5-10 тисяч гривень. За ці гроші вони надають ворогові інформацію щодо розташування позицій наших військових, блокпостів, інформують про місце прильоту ракет. Зрада державі за 300 доларів – це майже як за 30 срібняків і перспектива провести найближчі 15 років у тісній камері», – повідомив він.

За словами Єніна, працівники кримінальної поліції постійно вживають заходи з протидії ДРГ та терористичним групам.

«Протягом тижня правоохоронці аналізують від 10 до 15 тисяч людей, яких підозрюють у диверсійній діяльності. Під час перевірок виявляють десятки людей, яких переважно передають Службі безпеки України для подальшого з’ясування обставин», –  зауважує посадовець.

Нагадаємо, що Співробітники Служби безпеки України спіймали двох ворожих агентів, які допомагали російським окупантам у Миколаївській області: зрадники передавали дані про важливі інфраструктурні об’єкти, склади з пальним, дислокацію ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі