НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Коли не маю роботи – це добре. Бойовий медик Королівської бригади потрапив на війну з чемпіонату світу

Коли не маю роботи – це добре. Бойовий медик Королівської бригади потрапив на війну з чемпіонату світу

“Евакуаційна машина не заїжджає прямо на позиції, бо росіяни не мають честі. У них не існує правил війни. По моїй маркованій хрестами машині стріляли з танка”

597

До початку повномасштабної війни в Україні Дмитро працював лікарем паралімпійської збірної України зі стрільби з лука. Зараз він уже майже три місяці є бойовим медиком 24 ОМБр імені короля Данила, з якою перебуває на східному фронті.

Про нинішні робочі будні того, хто рятує життя, розповіли на сторонці у фейсбуці Королівської бригади.

Зараз робота Дмитра – це режим 24 на 7. Хоча сам чоловік каже: коли у нього нема роботи – хлопці щасливі.

«Коли я без роботи, всі радіють. Хлопці розуміють, якщо я нічого не роблю, то значить все добре. Та за нинішньої інтенсивності боїв таких днів не багато», – розповідає сам медик.

Його завдання – будь-якої миті виїхати на евакуацію поранених Їх виносять бійці до визначеної точки, звідки «трьохсотого» забирає евакуаційна машина. Іноді поранених на ношах несуть і кілометр і більше.

 3,5 кілометри виносили пораненого посадками

«Евакуаційна машина не заїжджає прямо на позиції, бо росіяни не мають честі. У них не існує правил війни. По моїй маркованій хрестами машині стріляли з танка. Водій мій отримав контузію. Було й таке, що під’їхати не міг і хлопці 3,5 кілометри виносили пораненого посадками. Винесли й попадали. Але я їм дуже вдячний за це», – розповідає про умови роботи Дмитро.

Для Дмитра його зброя – це медичний рюкзак, з яким не розлучається. У ньому найнеобхідніше для надання допомоги.

«Мені більше нічого й не треба. Привіз і розумієш, що передав живого. Вивозили й гусянкою. Погода така була. Але за людьми треба їхати. Хлопці дуже сподіваються на мене. Вони чекають мене і я мушу дістатися до них за будь-яких умов», – говорить Дмитро.

На війну Дмитро, який раніше ніколи не служив у війську, потрапив із… Дубаїв: у цивільному житті чоловік – лікар паралімпійської збірної України зі стрільби з лука. Тож перебував за кордоном з командою, яка виступала на чемпіонаті світу.

«Із чемпіонату світу я приїхав за дві доби у військкомат. Мені сказали, що медики потрібні, – і я швидко пішов. Ну, життя трохи перемінилось. Кульбіт такий нормальний. Та це найбільший дар -мати шанс рятувати тих, хто наближає перемогу для України», – говорить про кардинальні зміни в житті Дмитро.

 

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі