НТА > НОВИНИ > Війна > Коли Україна зможе звільнити всі тимчасово окуповані території. Ветеран зовнішньої розвідки дав відповідь

Коли Україна зможе звільнити всі тимчасово окуповані території. Ветеран зовнішньої розвідки дав відповідь

258

Президент країни-агресорки Володимир Путін зараз терпить в Україні поразку. Відтак, у 2022-2023 роках є шанси звільнити всі окуповані рашистами території.

Про це в коментарі для NTA розповів Василь Богдан, генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки України.

“На сьогодні РФ втратила всі першочергові стратегічні намагання і пріоритети, які вона мала стосовно України. І зараз вони намагаються якимось чином проілюструвати і своєму суспільству, і світовій спільноті, що режим твердий, голова держави знає що робити. Але всі вже зрозуміли, що Путін терпить в Україні поразку, а Збройні сили підкріплені сучасним озброєнням наших партнерів зараз рухаються вперед, повертають свої території”, – зазначив Богдан.

За його словами, Україна зможе звільнити всі наші тимчасово окуповані території, попри заходи, які Путін намагається зараз вжити.

“Схоже, що у 2022-2023 роках, якщо тенденція підтримки з боку наших партнерів у військово-технічному і політико-дипломатичному відношенню не тільки залишиться такою як є, але й буде посилюватися, то є всі шанси звільнити всі наші тимчасово окуповані території, незважаючи на заходи, які намагається зараз вжити Путін”.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії. Він зазначив, що указ вже підписаний, мобілізація стартувала 21-го вересня.

Путін також підписав закон із поправками до Кримінального кодексу РФ про покарання за дезертирство, мародерство і здачу в полон. Тепер за дезертирство і здачу в полон росіян чекає до 10 років ув’язнення.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі