НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Коли усі регіони України можуть вийти з “червоної” зони. Прогноз експертів

Коли усі регіони України можуть вийти з “червоної” зони. Прогноз експертів

Ця хвиля триватиме довше, ніж минулого року

154

Усі регіони можуть вийти з “червоного” рівня епіднебезпеки приблизно у січні 2022 року.

Про це сьогодні, 16 листопада, під час  брифінгу повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

У KSE зазначають, що поточна хвиля може бути довшою, ніж попередня весняна хвиля.

«Якщо міряти від початку входження першого регіону у «червоний» рівень до моменту виходу останнього регіону, то попередня весняна хвиля тривала 72 дні, а ця хвиля, ми очікуємо, що буде тривати довше», – зазначив Юрій Ганиченко.

Також він нагадав, що перший регіон зайшов у «червоний»  рівень 15 жовтня, а відтак «червоними»  регіони можуть ще бути й на початку 2022 року.

Додатковий ризик для України, за словами експерта, несе ситуація у Європі, де після стабілізації спостерігаються повторні зростання захворюваності.

«Для України це несе дуже просте повідомлення про те, що можливі повторні спалахи в рамках поточної хвилі», – зауважив Ганиченко.

Нагадаємо, що у  “червоній” зоні з 8 листопада перебувають 17 областей України.

Водночас міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомляв, що уже з наступного тижня області України можуть почати виходити з “червоної зони” карантину.

Також за добу 15 листопада в Україні зафіксовано 16 308 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Також за минулу добу було госпіталізовано – 2 264 пацієнти, летальних випадків зафіксовано 838, а одужало 21 914 хворих.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі