НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Колишній лідер гурту «Тартак» Положинський святкує своє 50-річчя в ЗСУ

Колишній лідер гурту «Тартак» Положинський святкує своє 50-річчя в ЗСУ

Він зазначив, що святкування буде зовсім не таким, якого йому хотілося і яке колись планувалося. Але це не головне. Головне – Перемога і Мир після неї!

325

Колишній лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський сьогодні, 28 травня, святкує своє 50-річчя у ЗСУ.

Про це Положинський повідомив у себе на сторінці в фейсбуці.

«Мені 50. І я –  солдат ЗСУ, стрілець 47-го окремого батальйону. В мене є форма і автомат. В мене є командири і товариші по зброї. В мене є багато нових обов’язків і трошки менше колишніх прав. Поки що я не дуже хороший солдат, але щодня я стараюся стати кращим. І стану. Можливо, навіть офіцером. Колись. Як мріяв колись.

Я далеко від рідних та друзів. Тому все ближчими стають мені люди, яких я два тижні тому й знати не знав. Але до мене має приїхати сьогодні один друг і ми, сподіваюся, разом з ним заграємо гарний концерт…

В мене були хороші 50 років життя. Насичені, яскраві, емоційні, плідні. Хай і далі будуть не гірші. Святкування буде зовсім не таким, якого мені хотілося і яке колись планувалося. Але це не головне. Головне –Перемога і Мир після неї», – написав він.

Також Положинський закликав підтримати через нього захисників України. І зазначив, що «нові пісні дописуються».

«Україна переможе і стане значно кращою, ніж була і є. Ми навчимося єдності та взаємоповазі. Ми зможемо здійснити наші прагнення і мрії. І теж будемо кращими, ніж є», – повідомив він.

Як повідомляли у лютому, колишній лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський підписав контракт із ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі