НТА > НОВИНИ > Суспільство > Колишній мер Києва Омельченко помер від коронавірусу

Колишній мер Києва Омельченко помер від коронавірусу

Колишньому меру столиці було 83 роки

124

Сьогодні, 25 листопада, помер колишній мер Києва Олександр Омельченко, якого раніше госпіталізували з коронавірусом.

Про це повідомив у телеграмі мер Києва Віталій Кличко.

“Сьогодні не стало Олександра Омельченка. Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради”, – написав він.

Як передає “Главком”, 83-річний Омельченко помер в Олександрівській лікарні столиці. У жовтні він повідомляв, що перебуває в лікарні “Феофанія” на лікуванні.

Кличко раніше заявляв, що ексмер був “у непростому стані, враховуючи і вік, і відсоток ураження легень”.

Що відомо про Омельченка

Народився 9 серпня 1938 року в с. Зозів, що у Вінницькій області. У 1956 році закінчив Брусилівську середню школу, а згодом продовжив навчання у Київському будівельному технікумі.

Після закінчення технікуму здобував вищу освіту у Київському інженерно-будівельному інституті та інституті народного господарства. 10 місяців відслужив у Збройних силах.

Пройшов шлях від робітника до директора заводу залізобетонних виробів, головного інженера домобудівного комбінату, а згодом — першого заступника начальника «Головкиївміськбуду».

З серпня 1996 по 20 квітня 2006 року — голова Київської міської державної адміністрації. Олександр Омельченко керував столицею України вісім років – із 1998 по 2006-й. У травні 1999 році 76 % киян проголосувало за Олександра Омельченка як за міського голову, а у 2002 році — його підтримали 73 % виборців.

У липні 2004 року з’їзд Української партії «Єдність» висунув Омельченка кандидатом в президенти України.

Як пише BBC, ексмер любив автомобілі, пасіку, бокс, футбол і хокей. Полюбляв міцні напої і викурював до двох пачок сигарет на день. Його популярність серед киян швидко згасла після корупційних скандалів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі