НТА > НОВИНИ > Колишня українська прокурорка перейшла до бойовиків. Її засудили на 8,5 року

Колишня українська прокурорка перейшла до бойовиків. Її засудили на 8,5 року

Жінка здійснювала контроль за перереєстрацією захоплених українських підприємств в органах окупаційної адміністрації

296

Набув чинності вирок суду колишній співробітниці органів прокуратури України, яка зрадила присязі і перейшла на бік окупантів. У тимчасово окупованому Алчевську вона очолила підрозділ так званої «генеральної прокуратури ЛНР».

Про це повідомив сайт СБУ. За даними слідства, жінка отримала від бойовиків керівну посаду у «прокуратурі» 2015-го року.

Слідчі СБУ зібрали беззаперечні докази того, що, перебуваючи на посаді «прокурорки» міста, вона забезпечувала виконання і дотримання незаконно виданих окупантами «законів».

«За вказівками ватажків терористичної «ЛНР» здійснювала контроль за перереєстрацією захоплених українських підприємств в органах окупаційної адміністрації та стягненням з них податків до «бюджету ЛНР»; чинила тиск на підприємницькі структури, санкціонувала незаконні затримання та арешти громадян України», – сказано в повідомленні.

2017-го року поплічницю терористів оголосили у загальнодержавний розшук. Їй заочно повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею Кримінального кодексу України «Сприяння створенню, або діяльності терористичної організації».

Лисичанський міський суд, розглянувши обвинувальні матеріли за заочною процедурою, ухвалив остаточне процесуальне рішення щодо вини правопорушниці та засудив її до 8-ми років 6-ти місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Термін покарання обчислюватимуть з дня затримання засудженої.

Вирок набрав законної сили.

Нагадаємо, що контррозвідка Служби безпеки України встановила в Донецькій області місцезнаходження та затримала учасницю терористичного угруповання «Пятнашка». Зловмисниця брала активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції на сході нашої держави.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"