НТА > НОВИНИ > Львів > Колишня українська шахістка зі Львова отримала нагороду від Путіна

Колишня українська шахістка зі Львова отримала нагороду від Путіна

201
Колишня українська шахістка зі Львова отримала нагороду від Путіна

6 травня в Сочі (Росія) відбулася церемонія нагородження російських шахістів і тренерів. Втім нагороду отримала і колишня українська шахістка Катерина Лагно.

Про це передає lviv1256.

Катерина Лагно, родом зі Львова, 6 травня отримала від Володимира Путіна нагороду – орден “За заслуги перед Отечеством” ІІ ступеня.

Як відомо, у березні 2014 року Лагно почала виступати за збірну Росії та подала документи, щоб отримати громадянства РФ. За її словами, таке рішення вона ухвалила через те, що хоче розвиватися, а “в Росії умови хороші”.

“Для мене, наполовину росіянки, яка розмовляє російською, Росія така ж близька, як і Україна. Єдине, що хочу сказати – мій перехід ніяк не пов’язаний з політичною ситуацією в Україні”, – запевняла Ланго.

Додамо, що Катерина Лагно народилася у Львові. Її батько, Олександр Лагно, — заслужений тренера з шахів. Зараз працює інструктором з шахів у Москві. В 2000 році Катерна переїхала у Краматорськ, а у 2004 році – в Донецьк.

У 2014 році Катерина Лагно подала документи на отримання громадянства Росії. Федерація шахів України подала протест на перехід Лагно під російську юрисдикцію. Втім 11 липня 2014 року Президентська рада Міжнародної шахової федерації все ж дозволила перехід спортсменки.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі