НТА > НОВИНИ > Колишню резиденцію Януковича “Сухолуччя” передали в управління компанії «7 днів»

Колишню резиденцію Януковича “Сухолуччя” передали в управління компанії «7 днів»

162
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) передало колишню мисливську резиденцію президента-втікача Януковича “Сухолуччя” в управління компанії “7 днів”.

Про це повідомляє АРМА.

“9 червня АРМА та компанія «7 днів», яка стала переможцем публічного конкурсу з відбору управителя, підписали договір управління майном готельно-ресторанного комплексу «Сухолуччя». Відтак, управитель зможе розпочати комерційне використання активу шляхом втілення запропонованої ним програми управління”, – йдеться у повідомленні.

За столом на 18 персон збиралося після полювання найближче оточення Януковича

Керівник АРМА Віталій Сигидин повідомив, що, згідно з програмою управління, очікуваний щомісячний дохід компанії від користування активом складає 1,16 млн грн, прогнозований дохід державного бюджету – понад 200 тис грн. Крім того, компанія планує витрачати на збереження і покращення комплексу майже 800 тис грн в місяць.

Також “7 днів” планує створити на території комплексу гостьові зони для відпочинку і сімейних розваг, спорудити сезонний басейн, облаштувати готельні номери та відкрити два заклади громадського харчування.

У резиденції діє контактний зоопарк

АРМА оголосило про початок конкурсного відбору управителя для «Сухолуччя» в січні цього року. В лютому було обрано переможця, яким стало ТОВ «7 днів» – власник національної мережі готельно-ресторанних комплексів, які працюють, зокрема, в Кам’янці-Подільському, Запоріжжі та Трускавці.

Довідково. Готельно-ресторанний комплекс “Сухолуччя” має площу у 30 тис. га. У “Сухолуччі” ще з радянських часів відпочивала та полювала номенклатура. У 1967 році це місце обрав перший секретар ЦК КП України Володимир Щербицький.

У 2004 році туди заселився Віктор Янукович, який обіймав на той момент посаду прем’єр-міністра, а пізніше став президентом.

На місці старого мисливського будинку Щербицького для Януковича звели двоповерховий дерев’яний маєток “Акація”, а ще один елітний комплекс, так званий “Острів”, оточений водою. Центральним об’єктом був дерев’яний будинок – так звана “Хонка-2”, подібна до легендарної “Хонки” у Межигір’ї.

Фото – “Німецька хвиля”

Підготував Василь Маркович

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі