НТА > НОВИНИ > Новини світу > Команда Навального показала справжні фото “палацу Путіна”

Команда Навального показала справжні фото “палацу Путіна”

У розслідуванні є розкішні спальні, приватний стрип-клуб і таємна кімната відпочинку

430

Команда російського опозиціонера Олексія Навального опублікувала фото “палацу Путіна”. Зробили вони це у річницю публікації розслідування про палац для Путіна під Геленджиком.

Про це стало відомо з нового відео команди Навального.

Дослідники стверджують, що півтисячі фото їм “прислали з будівництва”, утім, чим перевіряли їхню справжність, не повідомили. Так, у розслідуванні є розкішні спальні, “приватний стрип-клуб”, таємна кімната відпочинку та спальня Путіна з виглядом на море.

Як відомо, у першому відео Навального були фото з 3д-візуалізацією. Тепер дослідники порівняли кілька кадрів зі справжніми фото (ліворуч – візуалізація, праворуч – справжні фото).

Нагадаємо, що YouTube опублікував список найпопулярніших відео в Україні за 2021 рік. Лідером за кількістю переглядів в Україні стало розслідування російського опозиціонера Олексія Навального про палац для Путіна.

Довідка. Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря — документальний фільм-розслідування Фонду боротьби з корупцією, в якому детально розповідається про корупцію президента Росії Володимира Путіна. Режисером фільму є російський опозиціонер Олексій Навальний.

Головний об’єкт розслідування — палац під Геленджиком в Краснодарському краї Росії, площею 17,6 тисячі квадратних метрів, який Навальний називає «найбільшим приватним будинком в Росії». За оцінками фільму, будівництво маєтку для Путіна коштувало понад 100 млрд руб (близько 1,36 млрд $).

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі