НТА > НОВИНИ > Суспільство > Командир білоруського батальйону «Волат» із позивним «Брест» загинув під Лисичанськом

Командир білоруського батальйону «Волат» із позивним «Брест» загинув під Лисичанськом

Декілька білорусів зникли під Лисичанськом, відомо, що Ян Джурбейка, на прізвисько «Тромблі», перебуває у полоні

228

Під час боїв за Лисичанськ загинув командир батальйону «Волат» полку імені Кастуся-Калиновського Іван із позивним «Брест».

Про це полк імені Кастуся-Калиновського повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. Батальйон «Волат» стримував спроби наступу російських окупантів на Лисичанськ.

Військові відбили танкові атаки та спроби противника зайти до міста.

Лише під час другої хвилі наступу російських військ батальйон відступив, але перед цим вдарив артилерією. Після цього декілька військових зникли безвісти.

«Можна з упевненістю сказати, що завдяки особистому героїзму та самопожертві наші білоруські хлопці змогли зупинити наступ танкової колони, таким чином давши можливість безпечно відвести основні сили Збройних сил України у вказаному напрямку», – сказано в повідомленні.

Лише 5-го липня стало відомо, що командир батальйону Іван із позивним «Брест» загинув під час бою. Ще декілька захисників зникли. Достовірно відомо, що Ян Джурбейка, на прізвисько «Тромблі», перебуває у полоні.

«Іван «Брест» із перших днів війни стояв на захисті України від російської агресії і біля витоків формування полку імені Калиновського. Ми знали його як мужню, рішучу та самовіддану людину, готову на все заради кожного бійця. «Брест» мав винятковий авторитет серед солдатів. полку. Крім того, він відданий син білоруської землі, вірив у майбутнє вільної Білорусі. Це дуже велика та болісна втрата для всіх нас», – повідомили у полку.

Нагадаємо, наприкінці травня стало відомо, що батальйон білоруських добровольців імені Кастуся Калиновського, який входить до Збройних сил України, реорганізували в полк. До нього ввійшли два батальйони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі