НТА > НОВИНИ > Командир захисників Маріуполя просить порятунку у Ілона Маска

Командир захисників Маріуполя просить порятунку у Ілона Маска

“Допоможіть нам вибратися з «Азовсталі» до країни-посередника”

1487

Командир 36 окремої бригади морської піхоти Сергій “Волина” Волинський, який разом з іншими захисниками Маріуполя перебуває на заводі “Азовсталь”, звернувся до американського бізнесмена Ілона Маска з проханням про допомогу та організацію їхньої евакуації.

“Люди кажуть, що ви прийшли з іншої планети, щоб навчити людей вірити в неможливе. Наші планети знаходяться поруч, тому що я живу там, де вижити майже неможливо. Допоможіть нам вибратися з «Азовсталі» до країни-посередника. Якщо не ви, то хто? Дайте мені підказку”, – написав Волина у Twitter.

Зазначимо, що 1 травня за сприяння генсека ООН Антоніу Гутерріша та Червоного Хреста із заводу «Азовсталь» змогла вийти частина цивільних – переважно жінок і дітей. Для евакуації цивільних на «Азовсталі» майже два дні тривав «режим тиші». Надалі колону автобусів тримали в селі Безіменне (ОРДО, під контролем окупантів). 3 травня колона зі 156 цивільними після «фільтрації» та перевірок на блокпостах прибула до Запоріжжя.

У травні противник уже проник на завод, тривають штурмові дії, бої фактично ведуться на території «Азовсталі», всередині будівель та ангарів. Незважаючи на це, другий етап евакуації цивільних був успішним.

Увечері 6 травня віцепрем’єрка Ірина Верещук заявила, що за день вдалося витягнути з «Азовсталі» 50 жінок, дітей та людей похилого віку. Решту вивели 7 травня. За словами урядовців, таким чином, фактично з «Азовсталі» визволили всіх цивільних.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі