НТА > НОВИНИ > Війна > Командира полку “Азов” Дениса Прокопенка могли вивезти в Росію

Командира полку “Азов” Дениса Прокопенка могли вивезти в Росію

262

Російські ЗМІ стверджують, що командира полку “Азов” Дениса Прокопенка вивезли до Росії. Утім офіційного підтвердження цьому немає.

Про це повідомила дружина командира полку “Азов” Дениса Прокопенка Катерина в інтерв’ю “Суспільному”

“Я знаю лише, що він вивезений в Росію і взагалі це ще не підтверджено. Щодо місця перебування Дениса я дізналась через російські ЗМІ. Держструктури мені остаточно не підтверджують, тому що тут важко щось підтвердити. Я розумію, Росія зараз командний склад сховала, інших солдат і офіцерів ховає та не розголошує, де вони перебувають. Чекаємо, що буде далі.

Це робота “Червоного Хреста” — відповідати мені, але я дотепер не знаю, де мій чоловік.  Навіть, якщо він в Росії, тож існує, в принципі, комунікація з московським філіалом “Червоного Хреста”. Але її немає. Це означає, що є, можливо, певний договірняк з тією ж владою в Росії, щоб не видавати інформацію про місцезнаходження”, – розповіла вона.

За словами Катерини Прокопенко, були випадки, коли “Червоний Хрест” телефонував рідним військовополонених і повідомляв, що їхні сини перебувають в Оленівці чи Новоазовську, але ці кейси дуже малі.

У більшості випадків – повідомлення від “Червоного Хреста” тільки про місце перебування. Натомість на питання про стан здоров’я, харчування, їжі, умов, тортур, медобслуговування нема відповідей.

Нагадаємо, дружина військовополоненого бійця полку «Азов» Катерина Плечистова у програмі “Підсумки. Наживо” розповіла, що свого чоловіка не бачила з лютого місяця, з 20 травня – не чула. Що з ним, не знає.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі