НТА > НОВИНИ > Суспільство > Командирське свавілля – не причина. Окупант – про «порядки» в росармії. Перехоплення

Командирське свавілля – не причина. Окупант – про «порядки» в росармії. Перехоплення

Російським солдатам розповідають про начебто нове законодавство, яке не дає переводити їх з однієї частини в іншу

310

Російський окупант радить своєму товаришу перевестися в інший підрозділ через те, що у військовій частині, в якій вони перебуває зараз, відбувається свавілля з боку командування.

Про це свідчить перехоплення телефонної розмови, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Чуєш, є переведення між частинами, напиши на переведення в іншу частину. Байдуже до якої, аби куди-небудь, бо тут же діра, а не частина», – поскаржився загарбник.

За його словами, інших військових забирали, а їх ігнорують із різних причин і повідомляють про начебто нове законодавство, яке не дає поки що забрати їх звідти.

«Принципово вас не запишемо», – сказали окупантам представники керівництва.

Нагадаємо, що в іншому перехопленні російські загарбники не залишають планів утекти з України на тлі поганого постачання військ і провалів на фронті.

Російські солдати влаштували між собою стрілянину вночі на понеділок, 6-го лютого, у лівобережній частині тимчасово окупованого Маріуполя.

Загальна цифра втрат у живій силі рашистів від початку повномасштабного в вторгнення в Україну вже перевершила 132 тисячі. Крім того, минулої доби загарбники недорахувалися значної кількості одиниць своєї техніки. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі