НТА > НОВИНИ > Новини політики > Комітет ВРУ підтримав призначення Ляшка міністром охорони здоров’я

Комітет ВРУ підтримав призначення Ляшка міністром охорони здоров’я

Майбутній міністр пообіцяв влітку вакцинувати 5 млн українців.

149

Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування підтримав призначення головного санітарного лікаря Віктора Ляшка на посаду очільника МОЗ.

Про це йдеться в матеріалах засідання комітету.

Так, комітет ВРУ пропонує парламенту проголосувати за призначення Ляшка міністром охорони здоров’я. Таке рішення підтримали 13 членів комітету, один утримався – представниця фракції “Європейська солідарність” Яна Зінкевич.

Зазначається, що кандидатуру Ляшка на розгляд Верховної Ради вніс прем’єр-міністр Денис Шмигаль за поданням фракції “Слуга народу”.

Під час засідання комісії Віктор Ляшко пообіцяв влітку повністю вакцинувати  від коронавірусу 5 мільйонів українців, якщо буде на посаді голови МОЗ. За його словами, така кількість вакцинованих українців – мінімальна і гарантована. За його словами, це буде перше, чим він буде займатись на посаді міністра.

Нагадаємо, що 18 травня Верховна Рада України прогоосувала за відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. За його звільнення проголосували 292 нардепи.

Сьогодні, 19 травня, до Верховної Ради надійшло подання прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо призначення санітарного лікарня Віктора Ляшка міністром охорони здоров’я.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі