НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Компанія “Нептунам”. Протикорабельні “Гарпуни” вже в Україні

Компанія “Нептунам”. Протикорабельні “Гарпуни” вже в Україні

2517

Протикорабельні ракети “Гарпун” уже прибули в Україну для посилення берегової оборони території держави.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

За його словами, з Harpoon працюватимуть уже підготовлені українські команди.

“Впевнений, що бойове братерство «Гарпунів» та наших «Нептунів» допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу”, – наголосив Резніков.

Міністр додав, що надання  ракет стало результатом співпраці кількох держав, що дозволило отримати «Гарпуни» від данських партнерів за участю британських друзів.

«Гарпун» – американська протикорабельна ракета, одна з найпоширеніших у світі. Її розробила та випускала компанія McDonnell Douglas, зараз випуском займається Boeing Defense, Space & Security. На її основі створили ракету для наземних цілей AGM-84E SLAM. «Гарпун» має активну радіолокаційну систему самонаведення та наднизьку траєкторію польоту.

Для запуску ракети можуть використовуватися такі платформи:

  • літаки
  • надводні кораблі
  • підводні човни
  • берегові пускові установки.

Зазначимо, що як заявив у спецефірі NTA відомий громадський і політичний діяч Марк Фейгін поки світ бідкається, як не допустити голоду через війну в Україні, проблему можна вирішити доволі просто і швидко.

“Знаєте, як? “Гарпунами” – протикорабельними ракетами. Дайте їх у потрібній кількості Україні і вона просто потопить усі ці кораблики. От і все – більше нема кому блокувати вихід з акваторію Чорного моря.  Навість сам факт отримання цих засобів із врахуванням історії з крейсером “Москва” може дати гарний ефект. Чудовий приклад, як Польща вирішила проблему з мігрантами у себе на кордоні: кілька разів вистрелила. “Гарпуни” чудово можуть зняти питання шантажу з боку Росії по продовольству“, – впевнений Фейгін.

Як повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, через штормову погоду в Чорному морі росіяни відвели частину кораблів на кримські бази. Зараз лише п’ять з них блокують торговельне судноплавство.

 

 

Оцініть новину
Клас!
30
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
2
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі