НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Концерти Моргенштерна в Україні неможливі. СБУ чітко пояснила ситуацію

Концерти Моргенштерна в Україні неможливі. СБУ чітко пояснила ситуацію

169

Російський виконавець Моргенштерн (Алішер Валєєв) запланував три концерти в Україні на листопад – у Києві, Харкові та Запоріжжі. Але навряд чи це в нього вийде, адже, за інформацією СБУ, він і досі створює загрозу національній безпеці України.

У коментарі Українській правді у пресслужбі СБУ заявили, що проведення концертів цього російського репера в нашій країні неможливе. Там нагадали, що в квітні 2021-го року за її поданням росіянина Алішера Валєєва (Моргенштерна) включили у перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Позиція ґрунтується на висновках лінгвістичної експертизи, пояснили у спецслужбі. Вона підтвердила, що в «творчості Моргенштерна» пропагується культ насильства та жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. Це створює передумови для конфліктних ситуацій щодо організаторів та учасників концертів за його участі.

Примітно, що в цій аргументацій ній частині жодним словом не згадана війна з Росією.

«У вересні 2021-го року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані ним концерти на території нашої держави. Акцентовано на тому, що перебування особи в «списку Мінкульту» автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Таким чином будь-які гастролі Моргенштерна на території України – заборонені», – переконує Служба безпеки України.

Нагадаємо, що ще у квітні Міністерство культури включило російського репера Алішера Валєєва з псевдонімом Моргенштерн до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Варто зазначити, що в грудні 2019-го року Моргенштерн відзначився скандалом в Одесі. Репер під час свого виступу назвав траур, який оголосили після смертельної пожежі в одеському коледжі, «показухою».

Минулої п’ятниці у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA на цю тему висловився тікток-блогер Данило Гайдамаха. На його переконання, завдяки українській толерантності в Україну заходять такі «митці», як Моргенштерн та інші.

Він наголосив, що зараз в Україні є якісна українська музика. А щодо російськомовного контенту, то, наголосив відомий тікток-блогер, в Україні це не варто толерувати, натомість треба «рубати і відрізати».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі