НТА > НОВИНИ > Війна > Конфуз дня. Американських гангстерів російські пропагандисти «записали» у ветерани війни

Конфуз дня. Американських гангстерів російські пропагандисти «записали» у ветерани війни

Бонні Паркер і Клайда Берроу розстріляли задовго до початку війни – 23-го травня 1934-го року

935

Американські грабіжники 30-их років минулого століття Бонні та Клайд на російському телебаченні раптово стали ветеранами Другої світової війни.

Під час трансляції концерту «Уроки історії. Святковий концерт до Дня Перемоги» на російському «Першому каналі» стався курйоз.

Один із номерів супроводжувався чорно-білими фотографіями людей, які, ймовірно, брали участь у Другій світовій війні у складі «Червоної армії».

Проте серед фотографій раптово з’явилося фото американських грабіжників часів Великої депресії – Бонні та Клайда.

Наразі ніхто з керівників «Першого каналу» чи організаторів концерту не пояснив, яким чином американські злочинці Бонні Паркер і Клайд Берроу опинилися серед ветеранів Другої світової війни.

Обидвох членів злочинного угруповання розстріляли задовго до початку війни – 23-го травня 1934-го року вони потрапили в засідку, і їх убили техаські рейнджери в штаті Луїзіана.

Нагадаємо, що на цьому ж концерті «засвітилася» й українська співачка Таїсія Повалій. Вона виконала «Пісню про рушник» українською на тлі декорації у вигляді комуністичних зірок, георгіївських стрічок і синьо-жовтого пейзажу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі