НТА > НОВИНИ > Суспільство > Контрнаступ рашистів у Запорізькій області провалився, – Федоров

Контрнаступ рашистів у Запорізькій області провалився, – Федоров

Поліцейські-гауляйтери з Росії бояться спротиву, що в селах регіону їх просто повбивають

375

Пропагандисти розповсюджують фейки про захоплення нових населених пунктів. Насправді лікарні на тимчасово окупованій території переповнені пораненими окупантами.

Про це на брифінгу повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Чергова пропаганда рашистів провалилася… Вони активно розповідали про те, як роблять ефективний контрнаступ на Запорізькому напрямку. І про те, що вони начебто захопили декілька населених пунктів. Це є неправдою. Наші Збройні сили чітко розуміють, звідки небезпека, у наших сил точно інші плани. А саме – звільнення усіх міст і селищ», – заявив він.

Федоров наголосив, що наразі «результатом так званого контрнаступу росіян, про який вони активно говорили, є сотні рашистів у лікарнях тимчасово окупованої частини Запорізької області. З іншого боку – інші пропали безвісти або поїдуть у чорних пакетах до Росії».

«Майже всі лікарні на тимчасово окупованій території – переповнені. Здебільшого – там поранені рашисти», – зазначив він.

Водночас з Краснодарського краю та Ростовської області перекинуті 800 нових поліцейських-гауляйтерів на тимчасово окуповану територію.

«Їх не розвезли містами та селами. Вони всі живуть на Мелітопольщині… Бояться спротиву, що в селах їх просто повбивають. Бо мешканці навіть після майже року окупації відкрито кажуть, що не раді рашистам», – підсумував Іван Федоров.

Нагадаємо, що поблизу тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області вдень у неділю, 29-го січня, підірвали міст. У результаті атаки рашисти підраховували втрати в техніці та живій силі.

В окупованій Кирилівці поблизу Мелітополя Запорізької області нещодавно помітили білоруських військових. Мова може йти про найманців, але це точно не представники армії Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі