НТА > НОВИНИ > Контрольний пункт в’їзду-виїзду з Кримом припинив роботу на Херсонщині

Контрольний пункт в’їзду-виїзду з Кримом припинив роботу на Херсонщині

100

Це пов’язано з тим, що на КПВВ «Чаплинка» проводитимуть ремонтні роботи. Як інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ України, з 08:00 7-го червня пропуск осіб і транспорту через цей контрольний пункт в’їзду-виїзду тимчасово припинено.

Ремонтні роботи ініціювала Херсонська ОДА, їх планують поводити протягом двох тижнів. У цей період перетнути адміністративну межу з АР Крим можна буде в КПВВ «Каланчак» або КПВВ «Чонгар», які продовжують функціонувати в штатному режимі.

Раніше віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що інфраструктура контрольних пунктів в’їзду-виїзду на Донбасі та поблизу Криму готова з обидвох боків. Для відкриття пунктів треба забезпечити свободу пересування.

Окрім того, відомі випадки, коли бойовики навмисно порушували режим припинення вогню, щоби завадити відкриттю новий контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Сьогодні зранку штаб ООС повідомив, що минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України перейшло 937 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 810 осіб. Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прибула лише 1-на особа.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі