НТА > НОВИНИ > Війна > Контррозвідка СБУ зірвала спецоперацію ФСБ із дискредитації ОБСЄ

Контррозвідка СБУ зірвала спецоперацію ФСБ із дискредитації ОБСЄ

Ворог планує використати «зрежисовані» відеоматеріали для підготовки постановкових сюжетів для міжнародних медіа

247

Росія хотіла дискредитувати моніторингову місію ОБСЄ, звинувативши наглядачів у шпигунстві на користь України. Наша служба безпеки попередила операцію спецслужб Російської Федерації.

Про це повідомив сайт СБУ. Для того, щоби скомпрометувати ОБСЄ, ворог планував здійснити провокації у тимчасово окупованих населених пунктах півдня та сходу України.

Окупанти вдиралися до помешкань працівників ОБСЄ та «вибивали» з них компромат. Зокрема, в Херсоні працівники ФСБ прийшли до наглядача, представившись СБУ та знімаючи на камеру, вони змусили чоловіка підписати «угоду про негласну співпрацю» на офіційному українському бланку.

Також загарбники затримали декількох представників ОБСЄ за те, що ті нібито «зливали» інформацію.

Крім того, з 16-го по 23-тє травня ФСБ у місцевому офісі місії, погрожуючи вбивством, змушували працівників дати свідчення про пограбування приміщення нібито українськими націоналістами та правоохоронцями. Також спецслужби Росії вимагали звинуватити керівника ОБСЄ у незаконній співпраці з Україною.

«Згідно з отриманими даними, ворог планує використати «зрежисовані» відеоматеріали для підготовки постановкових сюжетів, що дискредитують ОБСЄ з подальшим їх поширенням через міжнародні медіа», – сказано в повідомленні.

Служба безпеки України продовжує виявляти факти підривної діяльності окупантів, встановлювати всі обставини злочинів і їхніх організаторів.

Нагадаємо, що українські розвідники опублікували список російських вертолітників зі Санкт-Петербурга, які влаштовують бомбардування на Слобожанському напрямку.

На Донеччині контрактники Російської Федерації ледь не розстріляли генерала Валерія Солодчука та його охорону, які приїхали, аби приборкати бунт і змусити «відмовників» продовжувати воювати.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі