НТА > НОВИНИ > Новини світу > Корабель Cygnus, запущений українсько-американською ракетою, успішно пристикувався до МКС.

Корабель Cygnus, запущений українсько-американською ракетою, успішно пристикувався до МКС.

148

Вантажний транспортний корабель Cygnus американської корпорації Northrop Grumman пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС) після того, як двоступенева ракета-носій «Антарес», розроблена за участю української сторони, вивела його на орбіту.

Про це у Твітері повідомило Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA).

«Після завершення другого етапу вантажне судно Cygnus від Northrop Grumman повністю пристиковане до модуля «Unity» на МКС», – заявили в американському відомстві.

 

На цьому подорож космічного корабля до МКС, яка розпочалася запуском 11 серпня, закінчилася.

Як відомо, 11 серпня агентство NASA та компанія Northrop Grumman запустили українсько-американську ракету-носій Antares із космічним кораблем Cygnus до Міжнародної космічної станції з понад 3720 кг матеріалів для наукових досліджень та вантажу для екіпажу.

Основне завдання цієї місії – доправлення провізії та речей для екіпажу, матеріалів для наукових досліджень і вивезення з МКС та подальша утилізація у щільних шарах атмосфери відпрацьованого вантажу.

Ракета-носій «Антарес» складається з двох ступенів. Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «Чезара», «Рапід» (Чернігів) та іншими на замовлення корпорації Northrop Grumman (США).

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі