НТА > НОВИНИ > Новини політики > Корабель «Донбас» завжди був росіянам кісткою в горлі. Командир 8-го батальйону «Аратта»

Корабель «Донбас» завжди був росіянам кісткою в горлі. Командир 8-го батальйону «Аратта»

«Донбас» лише нещодавно перевели у військово-морський флот України для збору інформації з інших суден

679

Корабель «Донбас», який викликав істерію в РФ, за своїм першочерговим  призначенням не був військовим кораблем. Його лише нещодавно перевели у військово-морський флот України для збору інформації з інших суден.

Таку інформацію надав командир 8-го батальйону «Аратта» ім. Андрія Гергерта УДА Андрій Копичин (друг «Марадонна») в етері «Говорить Великий Львів» на каналі NTA. Як виявилося, він особисто знайомий і з командиром «Донбасу» і з членами екіпажу.

«Донбас – це не військовий корабель. Його лише нещодавно долучили до ВМФ України. Це корабель збору інформації. Він працював  в Азовському морі і для росіян завжди був як кістка в горлі. Ви ж пам’ятаєте як блокувалися наші кораблі.  Але збір інформації з торгових кораблів немає значення для міжнародної спільноти. Така інформація немає офіційного статусу. Але якщо інформацію збирає військовий корабель – це вже офіційні дані. Тому цей корабель виконує дуже важливу функцію», – наголосив Андрій Копичин.

Він додав, що якщо зараз “Донбас”  справді біля Керченської протоки, як про те пишуть ЗМІ, значить ситуація серйозна і завдання такі ж.

«Маю честь знати особисто командира корабля, хлопців з команди. І щиро бажаю успіху їхньому завданню та успішного повернення додому», – додав «Марадонна».

Нагадаємо, що ФСБ Росії заявляє, що нібито український військовий корабель “Донбас” “без дозволу” перебуває у безпосередній близькості від Керченської протоки і “створює загрозу безпеці мореплавання”.

Про це інформує російський Інтерфакс із посиланням на ФСБ.

“Зараз “Донбас” перебуває на відстані 18 морських миль до Керченської протоки, вимоги змінити курс не виконує. Вказані дії створюють загрозу безпеці мореплавання”, – йдеться в повідомленні.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі