НТА > НОВИНИ > Події > Кордон із Білоруссю. Посилено заходи безпеки на річкових ділянках

Кордон із Білоруссю. Посилено заходи безпеки на річкових ділянках

Державна прикордонна служба України продовжує забезпечувати посилені заходи охорони кордону з Республікою Білорусь

101

Як повідомляє сайт ДПСУ, в контрольованих прикордонних районах уважніше стежать за рухом іноземних суден, що перетинають кордон України з Білоруссю на річках Прип’ять та Дніпро. Судна супроводжують патрульні катери прикордонників, їх контролюють прикордонні наряди.

При цьому заходження суден на територію України відбувається як для транзитного переходу територією нашої держави, так і для руху в українські порти.

«Зустрівши іноземне судно прикордонники Житомирського та Чернігівського загонів забезпечують постійне стеження за його рухом та супровід. Крім того, до заходів контролю долучаються і сили 10-го окремого загону оперативного реагування «Дозор», які перебувають на посиленні цієї ділянки кордону», – йдеться в офіційній заяві.

У разі зупинки судна на ночівлю прикордонники здійснюються заходи стосовно підтримання прикордонного режиму в межах зони його стоянки. Для контролю за рухом суден прикордонники також активно застосовують безпілотну авіацію.

Варто зазначити, що причалювання суден за маршрутом транзиту не допускається, як і виконання дій з навантаження чи розвантаження.

Нагадаємо, що раніше очільник Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що збирається на кордоні з Україною відкрити пункти вакцинації від COVID. Вакцинувати планували російським препаратом «Супутник V».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі