НТА > НОВИНИ > Новини світу > Королева Єлизавета II вирішила більше не вживати алкголь

Королева Єлизавета II вирішила більше не вживати алкголь

Королева воліла коктейлі з джину з вермутом і могла випити їх під час ланчу або перед вечерею. Зазвичай їх готував для неї її чоловік, принц Філіп.

154

Королева Великобританії Єлизавета II вирішила повністю відмовитися від вживання алкоголю.

Про це пише The Daily Telegraph.

Піти на такий крок королеві рекомендували лікарі. Це було зроблено не в зв’язку з якимось захворюванням, а з метою профілактики – щоб 95-річна королева почувалася найкращим чином і була максимально здоровою перед майбутніми урочистостями з нагоди 70-річчя її правління.

«Великою проблемою це не є, вона багато і не пила. Але здається трохи несправедливим, що на даному етапі життя їй доводиться відмовлятися від одного з небагатьох задоволень», – поскаржилося, в свою чергу, наближене до королеви джерело The Vanity Fair.

За неофіційними даними, королева воліла коктейлі з джину з вермутом і могла випити їх під час ланчу або перед вечерею. Зазвичай їх готував для неї її чоловік, принц Філіп. Джерело The Daily Telegraph припустило, що після смерті чоловіка коктейлі могли перестати приносити королеві колишнє задоволення.

Святкові заходи з нагоди 70-річчя перебування Єлизавети II на троні будуть проводитися в Великобританії в червні 2022 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі