НТА > НОВИНИ > Новини світу > SpaceX: Космічний корабель Crew Dragon-3 вдало зістикувався з МКС

SpaceX: Космічний корабель Crew Dragon-3 вдало зістикувався з МКС

87

За даними компанії SpaceX, космічний корабель Crew Dragon-3 компанії SpaceX зістикувався з Міжнародною космічною станцією (МКС). Місія астронавтів триватиме до квітня 2022 року.

За даними SpaceX, стиковка відбулася 11 листопада о 6:32 EST (12 листопада о 1:32 за Києвом) через 21 годину після запуску корабля.

До складу екіпажу Crew Dragon-3 входять астронавти NASA Раджа Чарі (командир місії), Том Маршберн (пілот) і Кайла Беррон, астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Маттіас Маурер.

Астронавти Crew-3 перейшли всередину Міжнародної космічної станції після відкриття люка для Crew Dragon.

Після короткої церемонії привітання, на якій астронавти Crew-3 розмовляли з керівниками NASA та Європейського космічного агентства, чотири члени останнього космічного польоту SpaceX для NASA оселяються у своєму новому домі на орбіті.

Командир екіпажу-3 Раджа Чарі, пілот Том Маршберн і спеціалісти з місії Кайла Баррон (усі з NASA) і Маттіас Маурер з Європейського космічного агентства приєдналися до астронавта NASA Марка Ванде Хея та російських космонавтів Антона Шкаплерова та Петра Дуброва, щоб завершити екіпаж 66-ї експедиції станції.

Як відомо, космічний корабель Crew Dragon Endurance компанії SpaceX з чотирма астронавтами на борту стартував у середу о 21:03 (4:03 в четвер за київським часом) з Космічного центру Кеннеді NASA, США.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі