НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Ковід косить росіян: окупанти покрали ШВЛи з лікарень Маріуполя

Ковід косить росіян: окупанти покрали ШВЛи з лікарень Маріуполя

273

Окупанти вивезли з Маріуполя частину вцілілих апаратів ШВЛ, які вкрай потрібні при лікуванні тяжкохворих ковідних пацієнтів.

Таку інформацію з розповідей маріупольців під час брифінгу розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, – пише Маріупольська міська рада.

Тож у мерії припускають, що епідемія коронавірусу у Росії,  попри всі офіційні заяви, не зменшує обертів.

“Саме тому крадуть медичне обладнання з українських міст, які заздалегідь забезпечили свої лікарні усім необхідним, в тому числі апаратами ШВЛ. Тільки у маріупольських лікарнях було 60 апаратів штучної вентиляції легень. Зараз саме це обладнання російські окупанти вивозять на свою територію. Замість того, щоб розвивати свою медицину Росія обкрадає інших”, – констатують у мерії.

“Особливу увагу приділяли медичному напрямку. Але мало того, що російська армія зруйнувала наше місто та вбила більше 20 тисяч маріупольців, так вони ще почали обкрадати те, що вціліло. Це мародерство та воєнний злочин», – наголосив міський голова Вадим Бойченко.

Нагадаємо, що грабунок та мародерство вже стало характерними для поведінки окупантів в Україні. Крадуть від дрібничок до побутової техніки та авто. Понад те, у Білорусі навіть відкрили ринок для продажу вкраденого в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі