НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ковід-ситуація у лікарнях Львова. Реанімації повні

Ковід-ситуація у лікарнях Львова. Реанімації повні

Найбільше пацієнтів зараз у Львівській лікарні швидкої допомоги

807

Попри те, що кількість нових випадків коронавірусу на Львівщині, як і у всій Україні, зменшується, завантаженість реанімаційних ковід-ліжок в області та Львові досі перевищує навіть пікові моменти навесні 2021 року.

«Завантаженість реанімації є навіть більшою, аніж у пікові навантаження весняної хвилі коронавірусної хвороби. Щоправда, ми зараз відзначаємо деяку стабілізацію ситуації. 84 пацієнти перебувають на апаратах штучної вентиляції легень», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Наразі найбільше хворих перебуває у Львівській лікарні швидкої допомоги – понад 300 пацієнтів.

«Дуже часто хворі поступають із ускладненням кишкової кровотечі. Також дуже багато пацієнтів із порушенням мозкового кровообігу. Зазвичай, це тромби. На нинішню добу таких є 28 осіб», – описує ситуацію лікарка-терапевтка ковідного відділення Лікарні швидкої допомоги Зоряна Романишин.

Нагадаємо, що за останню добу, 22 листопада, в Україні виявили майже 13 тисяч хворих на коронавірус. Найбільше нових підтверджених випадків – у Києві, Дніпропетровській та Полтавській областях. Високим залишаться рівень смертності – 720 людей за добу.

У  Львівській області за минулу добу захворіли 540 людей, а 45 померли. Водночас, анонсується, що уже в четвер Львівщина може офіційно вийти із «червоної» зони.

“Правда. Наживо” (щобудня о 19:00 на NTA)

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі