НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Ковідний колапс на Донбасі. Відео з лікарні в окупованому Донецьку

Ковідний колапс на Донбасі. Відео з лікарні в окупованому Донецьку

782

На території ОРДЛО, зокрема, в Донецьку, у місцевих моргах не вистачає місця для збереження тіл, а також спеціальних мішків для транспортування померлих. Це пов’язано з високим рівнем смертності від коронавірусу.

Відео у стилі шок-контент оприлюднив Telegram-канал «donetchanyn». На ньому видно, що брак місця, устаткування, мішків для збереження та транспортування тіл, змушує персонал обертати покійних у звичайний поліетилен.

Їх нерідко складають просто на підлогу в лікарняних приміщеннях та коридорах.

Окрім того, сепаратистський Telegram-канал «Донбас решает» повідомив, що у донецьких церквах не вистачає священників, щоб відспівувати померлих.

Сайт Главком із посиланням на інші регіональні Telegram-канали зазначив про те, що щоденно у Донецьку від Covid-19 помирає 80-90 людей.

При цьому зростання рівня смертності від коронавірусу в ОРДЛО відбувається на тлі катастрофічного рівня відтоку з окупованої території медичних працівників, а також колапсу системи невідкладної медичної допомоги.

Нагадаємо, що в окупованих районах Луганської та Донецької областей з 1-го жовтня відновили дію режиму комендантської години.

Наприкінці вересня та на початку жовтня в окупованому Донецьку на шахті імені Засядька майже два тижні гасили пожежу. Також рятувальники не могли знайти зниклого гірника, який 23-го вересня не вийшов на поверхню шахти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
4

Коментарі