НТА > НОВИНИ > Новини політики > Кожен український олігарх збагатився за рахунок виснаження державних активів, – Васюник

Кожен український олігарх збагатився за рахунок виснаження державних активів, – Васюник

Саме олігархи довели український народ до зубожіння

147

Практично кожен український олігарх збагатився за рахунок бюджету України. Тобто за рахунок кожного українця, кожного із нас.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA  заявив колишній народний депутат України Ігор Васюник.

«Практично кожен український олігарх збагатився за рахунок бюджету України, тобто за рахунок кожного українця! Практично кожен олігарх збагатився за рахунок виснаження державних активів!  Практично кожен олігарх збагатився за рахунок влади у відповідний період! Тому я вважаю, що олігархи – це зло. Саме олігархи доведи українців до зубожіння! І це не просто слова. Підстави так говорити дає мені не малий політичний в управлінський досвід», – заявив Ігор Васюник.

Більше того, додав гість ток-шоу, у кожному чиновницькому кабінеті «були присутні вуха, або руки олігархів».

«Хіба не правда, що Кабінет Міністрів України при всіх владах приймав постанови на користь олігархів? Хіба не правда, що наша Верховна Рада приймає рішення про скасування величезних заборгованостей тим галузям, які були реалізовані тим, чи іншим олігархом? Хіба не правда, що той чи інший олігарх мав свого прем’єра, міністра, чи керівника державної структури? Це є абсолютна правда. Олігархи є великим злом!», – підкреслив Васюник.

Водночас він додав, що прийнятий сьогодні Верховною Радою закон про деолігархізацію, абсолютно не допоможе у боротьбі з олігархами.

«Тільки реальними змінами судової системи, податкового законодавства, антитрастового та антимонопольного законодавства, а також виборчого, можна побороти оліграхат в Україні»,  – підсумував екснардеп Ігор Васник.

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт Володимира Зеленського про олігархів. Законопроєкт підтримали 279 народних обранців.

Більшість голосів за закон віддала партія “Слуга народу” – 229, “За майбутнє” – 18, Довіра – 15, “Голос” – 11.

Напередодні Комітет Верховної Ради з нацбезпеки і оборони підтримав до другого читання законопроєкт Зеленського про олігархів. Зі 1271 поправки до закону врахували всього 13.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі