НТА > НОВИНИ > Суспільство > Крадене російськими окупантами зерно з України перевозять 87 суден – Осташ

Крадене російськими окупантами зерно з України перевозять 87 суден – Осташ

Працює злочинна система, яка постійно перевозить крадене зерно з України

255

Крадене російськими окупантами зерно з України перевозять 87 суден.

Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Лівані Ігор Осташ під час брифінгу у медіацентрі «Україна» 10 серпня.

«Працює злочинна система, яка постійно перевозить крадене зерно з України. Це може бути через Туреччину, це може бути напряму до Сирії, це може бути до інших країн Близького Сходу.

Але це така оборудка злочинна в якій беруть участь, звичайно, росіяни, окупаційні війська Росії в Україні. Звичайно, сирійські, російські, в основному, судна, і не тільки», – зазначив Ігор Осташ.

За словами посла, дуже важливо звертатися до міжнародного морського права. Тому що практично весь час ці судна, які завантажуються в Криму, та йдуть такими злочинними маршрутами, виключають свої AIS, транспондери, маячки, для того, щоб бути невидимими.

Тобто це сигналізує про нелегальну роботу і нелегальний бізнес, коли є спроба щось приховати, уникнути відповідальності.

«Тому очевидно є пропозиція пропрацювати серйозно усі ці правила, які існують в рамках Міжнародної морської організації, з тим щоб спробувати тут поставити певні перепони», – наголосив Осташ.

Нагадаємо, що Ліван заарештував сирійський корабель із краденим зерном з України.

Через повномасштабне російське вторгнення урожай в Україні цього року опинився під загрозою. Він може бути вдвічі меншим. Про це повідомив у твітері президент України Володимир Зеленський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі