НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Зеленський заявив, що будує судову реформу “практично з нуля”

Зеленський заявив, що будує судову реформу “практично з нуля”

166
Зеленський: судова реформа побудована "практично з нуля"

Президент України Володимир Зеленський під час підсумкової пресконференії заявив, що будує з нуля судову реформу та антикорупційний суд.

Зокрема, він сказав, що дуже чекає, коли буде серйозно працювати вся судова система, судова галузь включаючи Антикорупційний суд.

“Я б сказав, що ми будуємо із нуля судову реформу  та антикорупційний суд”, – зазначив він.

Крім цього, він додав, що влада створює таку державу, де всі будуть рівні перед законом.

“Багато з законів вже узгоджені і з українцями, і з депутатами, і з нашими міжнародними партнерами. Дуже важливий закон про Вищу раду правосуддя, про Вищу кваліфікаційну комісію, НАЗК, новий закон про НАБУ”, – розповідає Зеленський.

Президент зазначив, що робить все для того, щоб на суддів не було впливу.

«Ми чули НАБУ і розуміли, що треба дуже швидко завантажити роботу Антикорупційний суд, і ми всі вважали, думали і ще в це дуже віримо, що будуть вироки. Саме вироки від роботи НАБУ. Є тільки один суд, який дає ці вироки – це саме вироки Антикорупційного суду. І для нас дуже важливо, щоб вони були чіткими, жорсткими, ці вироки. Я їх не бачу, але я вірю», – підкреслив президент.

Більше дивіться у матеріалі телеканалу НТА:

Нагадаємо, зустріч приурочена до дати інавгурації президента – 20-го травня 2019 року Володимир Зеленський вступив на посаду глави держави. За два роки президентства відбулися значні трансформації в політичній поведінці та риториці Зеленського.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі