НТА > НОВИНИ > Новини політики > Кравчук порадила не критикувати плани Зеленського, а почекати

Кравчук порадила не критикувати плани Зеленського, а почекати

Правдивість слів Зеленського можна буде перевірити через кілька місяців, – переконана Євгенія Кравчук

366

Обіцянки влади потрібно перевіряти результатами роботи і часом, а не шукати негатив і заздалегідь кричати «зрада».

Саме такий підхід до оцінки виступу Зеленського вважає правильним народна депутатка України, заступниця голови фракції «Слуга народу» у ВРУ Євгенія Кравчук. Про це вона розповіла в етері «Говорить Великий Львів» на NTA.

Кравчук вказала на те, що реакцією на виступ президента у ВРУ були образи та критика на його адресу в соціальних мережах. Причина – велика кількість гучних оплесків від «слуг», перспектива прямих переговорів із Путіним, обіцянки тощо.

«Якщо є питання, зауваження до виступу, то скажіть конкретно, де він збрехав, бо він говорив про правдиві програми, які реалізуються і будуть реалізовуватися, – заявила депутатка. – Ці проєкти масштабні й хтось може мати недовіру, чи президент виконає те, що пообіцяв».

Вона порекомендувала не поспішати з критичними  висновками, бо правдивість слів Зеленського можна буде перевірити через кілька місяців.

«Маємо багато роботи. Я впевнена, що люди, які налаштовані жити в Україні, знайдуть консенсус щодо важливих рішень у державі. Нам треба бути сильними й укріплювати армію, на яку, до речі, в наступному році закладено найбільше фінансування за всі роки Незалежності», – наголосила Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, 1 грудня президент Володимир Зеленський мав виступ-послання у парламенті, де презентував майбутні проєкти для реалізації в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі