НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > «Країна мрій» – новий соціальний проєкт на NTA про зміни після перемоги

«Країна мрій» – новий соціальний проєкт на NTA про зміни після перемоги

234

Сьогодні, 3 серпня, на телеканалі NTA стартує новий соціальний проект – «Країна мрій». Завдання – напрацювати план змін, який треба обов’язково втілити в життя після перемоги, щоб відбудувати країну мрій.

Окрім експертів та авторитетних особистостей, у студії своїми міркуваннями ділитимуться глядачі. Саме на соціологічних опитуваннях будується наша програма.

«Ми слухали думки людей на вулицях Львова, задавали питання у соцмережах про те, що і як треба змінити після перемоги, щоб жити в країні, де комфортно буде кожному. Тобто по великому рахунку цей проєкт  – це голос українців», – розповіла ведуча програми Вікторія Долик.

Команда підготувала п’ять випусків. Кожного ефіру українці разом з експертами складатимуть план змін в різних сферах життя: освіта, робота, армія і не тільки. Теми будуть різними. Починаючи від змін на ринку праці, освіти, армії та навіть віри.

«Короткий анонс: серед тем, про які говоритимемо – чи можливе об’єднання православних та греко-католиків», – каже редактор проєкту “Країна мрій” Марія Шиманська.

Проєкт команда телеканалу NТА змогла втілити в життя завдяки перемозі в конкурсі «Лабораторія форматів» від Національної асоціації медіа.

«Для нас це дуже приємно і важливо. Адже участь в конкурсі брала велика кількість медіа. Це визнання нашої роботи, – каже Марія Шиманська.

Перший випуск програми вже в середу, 3 серпня, о 20:00. У студії разом з мовознавцями, військовими, публічними особами складитемемо мовну стратегію України: як перейти на українську всім власникам українського паспорта і не розсваритися країною? Що здобуде Україна, як держава, коли всі заговорять українською? Не пропустіть прем’єрний випуск програми “Країна мрій” разом будемо країну!

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі