НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Країни G7 домовились пожертвувати бідним державам мільярд доз вакцини проти COVID-19

Країни G7 домовились пожертвувати бідним державам мільярд доз вакцини проти COVID-19

130

Країни “Великої сімки” (G7) планують виділити бідним країнам понад 1 млрд доз вакцин проти коронавірусу.

Про це свідчить проєкт комюніке, передає Reuters.

Один мільярд доз вакцин планують виділити протягом наступного року.

“Ми будемо співпрацювати з приватним сектором, G20 та іншими країнами, щоб збільшити цей внесок протягом наступних місяців”, – сказано в комюніке.

У проєкті зауважили, що 700 мільйонів доз експортують ще цього року, з них щонайменше 50% призначені для країн, що не входять у “Велику сімку”.

Як відомо, COVAX за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI) хоче передати 2 мільярди доз вакцин для країн з нижчим рівнем доходу до кінця цього року.

Нагадаємо, що країни “Великої сімки” планують допомогти країнам, які зазнають найбільших труднощів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Зокрема, таким країнам з фонду Міжнародного валютного фонду можуть виділити 100 мільярдів доларів.

Додамо, офіційні зустрічі в межах саміту G7 стартували 12 червня. Лідери обговорюють відновлення економіки після пандемії коронавірусу, торгівлю, зовнішню політику.

Валерія Рабінович

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі