НТА > НОВИНИ > Війна > Кремль не побачив проривів у переговорах з Україною

Кремль не побачив проривів у переговорах з Україною

Прессекретар президент Росії Дмитро Пєсков наголосив на тривалій переговорній роботі в перспективі

773

У президента Росії Володимира Путіна поки що не бачать проривів у мирних переговорах з Україною. Але відзначають той факт, що українська делегація передала письмові пропозиції.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на брифінг прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова.

За його словами, позитивним моментом на переговорах стало те, що українська сторона розпочала конкретно формулювати та викладати на папері свої пропозиції.

«Досі не вдавалося це зробити. Це позитивний фактор. В іншому – поки що ми не можемо констатувати якихось проривів. Ще має бути досить тривала робота», – додав він, не уточнивши подробиць.

Нагадаємо, що переговори України та Росії у Стамбулі завершилися вчора. Спочатку лідери делегацій поспілкувалися віч-на-віч, а потім розмова майже три години тривала вже в розширеному форматі. При цьому жодних документів учасники перемовин не підписали.

Сирійським бійцям пропонують 5 тисяч фунтів стерлінгів на місяць за участь у військових діях в Україні на боці Росії. Про це повідомив BBC.

Як зазначив Генштаб ЗСУ, противник зазнав значних втрат і, ймовірно, тимчасово відмовився від виконання завдання щодо блокування Києва. Здійснює перегрупування та зосереджує зусилля на проведенні наступальної операції у Східній операційній зоні. Нарощує систему матеріально-технічного та тилового забезпечення військ на Донецькому та Таврійському напрямках.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"