НТА > НОВИНИ > Новини світу > Кремль поширює фейк про іноземних миротворців в Україні

Кремль поширює фейк про іноземних миротворців в Україні

277

Росія продовжує із залученням своїх пропагандистів продукувати нові фейки про війну в Україні: свіжа вигадка – введення в Україну польсько-литовського контингенту.

 “Російські пропагандистські канали поширили лист, який, нібито, надійшов від Збройних сил України на ім’я голови Державної прикордонної служби України, у якому нібито попереджається про перетин кордону групою польсько-литовських миротворців у 20-тих числах травня”, – повідомили у Державній прикордонній службі України.

Також звернули увагу, що в листі пропагандисти допустили низку як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону. Не виключено, що текст змісту листа на українську мову перекладали за допомогою онлайн-перекладача.

“Заявляємо, що такий лист в Адміністрацію Державної прикордонної служби не надходив. Також, за наданою інформацією від Збройних сил України, такий лист не створювався і не направлявся до прикордонного відомства. До того ж, в Україні подібне листування здійснюється лише через електронний документообіг. Але звідки це знати представникам відсталої країни-агресорки?”, – коментують прикордонники.

Наголошують, фейковий документ – це чергова брудна провокація російської пропаганди.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі