НТА > НОВИНИ > Війна > Кремль сподівається, що Україна визнає окуповані території за Росією

Кремль сподівається, що Україна визнає окуповані території за Росією

Деякі геополітики пропонують Україні піти на поступки Росії та віддати території заради ілюзії миру

280

У Москві заявили, що все ще чекають прийняття Україною озвучених Росією вимог. У Кремлі називають це не «територіальними поступками», а «визнанням» ситуації як такої.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на російські джерела інформації.

«Москва чекає від Києва прийняття вимог Москви й усвідомлення ситуації де-факто, реальної ситуації, яка існує», – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи це, зокрема, стосується «територіальних поступок», він відповів: «Це не територіальні поступки. Києву потрібно, ще раз повторюю, визнати ситуацію де-факто та просто тверезо оцінити».

Як відомо, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в Кремлі неодноразово висували «вимоги» до української сторони для припинення бойових дій. Серед них: нейтральний статус (відмова від вступу в НАТО), визнання Криму російським, демілітаризація та «денацифікація».

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що деякі геополітики пропонують Україні піти на поступки Росії та віддати території заради ілюзії миру. На це він відповів:

«Ми маємо зробити все можливе, щоб у світі з’явилася стійка звичка – брати до уваги Україну».

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, своєю чергою, заявив, що Україна ніколи не піде на поступки щодо одного з питань, і це стосується саме територіальної цілісності нашої країни.

Нагадаємо, шо перегрупування російських військ на Херсонщині та в окупованих районах Запорізької області, а також будівництво додаткової лінії оборони свідчать про намір Росії закріпитися на цих територіях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі