НТА > НОВИНИ > Новини світу > Кремль звинуватив Україну у перешкоджанні зустрічі Путіна та Зеленського

Кремль звинуватив Україну у перешкоджанні зустрічі Путіна та Зеленського

148

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що заважає зустрічі російського президента Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським. За його словами, у цьому винна українська сторона.

Про це повідомляє  “ТАСС”.

За словами Пєскова, підготовка до зустрічі президентів ускладнюється тим, що влада України нібито не бажає виконувати Мінські домовленості для врегулювання ситуації на Донбасі.

Він також заявив, що Україна “здійснює тиск на політичних опонентів“.

Речник Кремля також додав, що Росія продовжить відправляти “гуманітарну допомогу” на окупований Донбас, оскільки не може “закривати очі на проблеми жителів”.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Пєсков заявив, що підготовку зустрічі президентів ніхто не веде через жорсткі заяви Зеленського на адресу Росії.

У відповідь Путін підтвердив свій намір прийняти Зеленського в Москві в будь-який зручний час для обговорення «двосторонніх стосунків». Президент РФ сказав, що керівництво України перед «обговоренням проблем Донбасу» має провести переговори з «ДНР» і «ЛНР».

Москва також запропонувала Німеччині і Франції провести зустріч на Донбасі за участю України і терористичних організацій «Л / ДНР».

Офіс президента України відкинув цю пропозицію, підкресливши, що участь представників так званих «Л / ДНР» може розмити саму ідею переговорів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі