НТА > НОВИНИ > Війна > Кремлівські прихвостні хочуть “легітимно” приєднати Херсонщину до Росії

Кремлівські прихвостні хочуть “легітимно” приєднати Херсонщину до Росії

485

Призначена окупантами так звана влада Херсонської військово-цивільної адміністрації заявила, що проситиме президента Росії Володимира Путіна включити Херсонську область до складу РФ.

Як пише “Українська правда”, про це повідомило російське пропагандистське видання РИА Новости з посиланням на колаборанта Кирила Стремоусова

“Місто Херсон – це Росія, жодних ХНР (Херсонської народної республіки – ред.) на території Херсонської області створюватись не буде, референдумів не буде. Це буде один єдиний указ на підставі звернення керівництва Херсонської області до президента Російської Федерації, та буде прохання включити область до складу повноцінного регіону РФ”, – заявив прихвостень Кремля.

За його словами, Херсонська область планує до кінця року повністю перейти під законодавство Росії. А структура влади на Херсонщині нібито вибудовуватиметься за аналогією з російськими регіонами.

Колаборант додав, що банк для введення рубля на Херсонщині запрацює до кінця травня, і в перспективі він буде інтегрований з російським Центробанком.

Прокоментував задум і прессекретар Путіна Дмитро Пєсков. За його словами, приєднання окупованої Херсонської області має відбутися “легітимно, як це було з Кримом”.

“Безумовно, бути чи не бути такому зверненню (про приєднання регіону до Росії), мають вирішувати жителі Херсонської області – це перше. І визначати свою долю теж мають жителі області. Звичайно, це питання має бути чітко і ретельно вивірене та оцінене юристами та правовиками, тому що, звичайно, подібні доленосні рішення повинні мати абсолютно чітке юридичне підґрунтя, бути абсолютно легітимними, як це було з Кримом”, – цитують Пєскова “РИА Новости”.

Повідомляється також, що російські окупанти під час нападу змогли “повністю відрізати Україну від Азовського моря”, а також з’єднати території Херсонської та Запорізької областей із псевдореспублікою “ДНР”.

Нагадаємо, тривало йшлося про те, що окупанти спробують провести в Херсонській області так званий “референдум” щодо створення “ХНР”.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі