НТА > НОВИНИ > Спорт > Критерії до стадіону «Україна» мають відповідати економічним реаліям – «рухівець» Тарас Гордієнко

Критерії до стадіону «Україна» мають відповідати економічним реаліям – «рухівець» Тарас Гордієнко

275

Технічний директор футбольного клубу «Рух» Тарас Гордієнко побачив чимало невідповідностей у самій процедурі ухвалення рішень навколо львівського стадіону «Україна».

Він наголосив на тому, що третю категорію арені присвоєно всього декілька місяців тому – в лютому. «Очевидно, що на той час Комітет зі стадіонів УАФ бачив відповідність арени цій категорії. До того ж, за останній рік не було жодного офіційного звернення, які би встановлювали недоліки чи висували вимоги до покращення стадіону. Процедури як такої, що би передувала якимось таким катаклізмам, не було взагалі», – зазначив Тарас Гордієнко в ефірі «Народного толк-шоу» на телеканалі NTA.

За його словами, приїзд гостей із Києва нагадував такий собі візит, а не інспекцію. Адже будь-яка інспекція має формальні передумови: акти, приписи, час для виконання, – такою є звична процедура.

Тарас Гордієнко пригадав таке ж «цікаве» ставлення у плані інфраструктурних вимог до стадіону «Україна» 2010-го року, коли він працював у «Карпатах», а львівський клуб грав у єврокубках. Тоді наша федерація футболу прислала лист, де вимагала покращень арени за 16-ма пунктами. А делегат УЄФА, який завітав до Львова, нарахував усього 5 незначних недоліків «України», які потрібно було усунути.

«Інфраструктурний критерій до стадіонів має відповідати економічним реаліям, – переконаний Тарас Гордієнко. – Потрібно враховувати можливості заробітку на футболі, середню відвідуваність, структурні моменти й інше – тому вимоги мають бути співставними».

Саме на економічній доцільності та реаліях вільної економіки будує свій розвиток футбольний клуб «Рух». І зараз, на його думку, потрібно спільними зусиллями не допускати до таких непорозумінь, які виникли зі стадіоном «Україна». У цьому плані, наголосив Тарас Гордієнко унікальною та дуже правильною є спільна ініціатива обласної та міської ради підтримати стадіон «Україна».

«Щиро вірю, що львівська футбольна громада спільними зусиллями покаже той елемент єдності, який створить прецедент, і ми отримаємо хороше футбольне майбутнє для всіх», – підсумував він.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі