НТА > НОВИНИ > Кримінал > Батьківщина Зеленського позбулася «смотрящего»: 10 років тероризував місто

Батьківщина Зеленського позбулася «смотрящего»: 10 років тероризував місто

225

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію із викриття одного з найвпливовіших злочинних угруповань Кривого Рогу. Структура в основному складалася з місцевих мешканців, яких неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за вчинення особливо тяжких злочинів.

Про це повідомив сайт Служби безпеки України. Угруповання мало чітку ієрархію та сувору внутрішню дисципліну, вирізнялося особливою жорстокістю методів силового «впливу».

«Очолював угруповання 63-річний кримінальний авторитет, який уже понад 10 років відомий у кримінальних колах як «смотрящій» за містом», – наголосили в СБУ.

За попередніми даними слідства, зловмисники «спеціалізувалися» на «дахуванні» бізнесу, збиранні спільних грошей і вимаганні боргів, які насправді не існували. У разі відмови «боржників» сплачувати за «зобов’язаннями», до них застосовували тактику залякувань. Погрози фізичної розправи і шкоди особистому майну спрацьовували безвідмовно.

Правоохоронці затримали ватажка і чотирьох активних членів злочинного угруповання під час отримання чергового «траншу» боргу. 30 тисяч доларів передав зловмисникам один із місцевих бізнесменів в обмін на власний спокій.

У ході обшуків за місцем проживання зловмисників вилучено великі суми грошей, ймовірно, отримані злочинним шляхом, вогнепальну зброю, паспорти іноземних держав, у тому числі РФ.

У межах кримінального провадження чотирьом учасникам угруповання повідомлено про підозру за статтею  про поширення злочинного впливу та вимагання Кримінального кодексу України.

Наразі перевіряється інформація щодо причетності до діяльності угруповання представників силових структур та органів влади.

Нагадаємо, що наприкінці липня Служба безпеки України провела масові обшуки в організаторів фінансової піраміди B2B Jewelry на нових схемах.

Раніше контррозвідники Служби безпеки України затримали на Кіровоградщині громадянина України, який входив до складу організованого злочинного угруповання на території РФ. Його завербувала російська військова розвідка.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі