НТА > НОВИНИ > Новини політики > Кулеба та Данілов у чорному списку. Росія оновила санкції

Кулеба та Данілов у чорному списку. Росія оновила санкції

164
Кулеба та Данілов у чорному списку. Росія оновила санкції

Уряд Російської Федерації опублікував нові санкційні списки, де опинилися низка українських чиновників. Серед них міністр закордонних справ України та секретар Ради національної безпеки і оборони.

Про це свідчить російський офіційний інтернет-портал правової інформації.

Крім Дмитра  Кулеби та Олексія Данілова, у чорний список Росії потрапили ще уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, голова Рахункової палати Валерій Пацкан та голова Дніпропетровської обласної облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Секретар РНБО Олександр Данілов вже встиг прокоментувати накладення санкцій проти нього у Facebook

Зокрема, він зазначає, що це найкращий подарунок на День Незалежності. Занесення його в чорний список РФ  означає, що він діє правильно у відстоюванні національних інтересів України.

Згідно з інформацією, всього у переліку 73 особи. За весь час там перебуває 922 людини.

Нагадаємо, що останній раз список оновлювався ще в грудні 2020 року.

Раніше NTA писали про те, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив, що для припинення агресії з боку Росії потрібно мати чіткий сигнал від Заходу.

А секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов стверджує, санкції, які запровадили проти кума президента Росії Володимира Путіна та лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, діють у повному обсязі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі