НТА > НОВИНИ > Новини світу > Курортний острів Балі відкрив кордони для іноземних туристів

Курортний острів Балі відкрив кордони для іноземних туристів

603

На тлі зниження кількості нових хворих на коронавірус уряд Індонезії після перерви через COVID-19 прагне поступово відновити туризм на острові Балі. Так, індонезійський курортний острів відкрили для туристів із 19 країн.

Про це повідомляє BBC.

Як зазначають у ЗМІ, станом на четвер, 14 жовтня, на Балі мають право в’їжджати повністю вакциновані мандрівники з 19 країн: Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати, Нова Зеландія, Кувейт, Бахрейн, Катар, Китай, Індія, Японія, Південна Корея, Ліхтенштейн, Італія, Франція, Португалія, Іспанія, Швеція, Польща, Угорщина і Норвегія.

Після прибуття на острів люди мають відбути п’ятиденний карантин у готелі. Зазначають, що  з часом уряд розгляне можливість скорочення періоду карантину до трьох днів, а згодом взагалі повністю скасує цю вимогу.

Зазначимо, що за даними міністерства охорони здоров’я Індонезії, на острові Балі зафіксовано один із найвищих показників вакцинації у країні: понад 82% повністю вакцинованих осіб.

Нагадаємо, що Італія вирішила послабити обмеження для вакцинованих туристів з України. Мандрівникам не потрібно проходити п’ятиденну самоізоляцію, яка раніше була обов’язковою.

Читайте також “Які країни Європи відкриті для українців. Умови в’їзду”.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі