НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > «Квіткові» ядерні снаряди, які майже неможливо контролювати або Чому ще нема рішення про розвал РФ

«Квіткові» ядерні снаряди, які майже неможливо контролювати або Чому ще нема рішення про розвал РФ

Якщо ядерне стратегічне озброєння можна взяти під контроль, то це складно зробити з ядерними снарядами, яких понад 6 тисяч. Їх можна запускати “Гіацинтом”, “Піоном” і “Тюльпаном”

3696

У США, НАТО є рішення понизити рівень впливу Росії, але рішення про розвал РФ наразі нема.

Причини в ефірі “Говорить Великий Львів” назвав військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник.

«Насправді США розглядають ймовірність вступу у війну. Дивізія «Орли, що клекочуть» у Румунії розгорнута. І це дуже серйозні хлопці. Але на цей момент нема рішення на розвал РФ. Вступ НАТО у війну – це смерть для Росії за лічені тижні. Чому? Сибір – там 40% усіх світових ресурсів усього. У тому числі найціннішого ресурсу – прісна вода», – назвав він одну з причин.

Ще одна – ядерна зброя. Як наголосив Петро Черник, якщо ядерне стратегічне озброєння можна взяти під контроль, то є питання з ядерними снарядами, яких понад 6 тисяч. Вони перебувають на території Росії, але визначити, де саме, дуже важко. Відтак ризик від тактичної зброї не лише в тому, що її можуть використати, а й у тім, що після розвалу РФ на неконтрольованих територіях снаряди можуть потрапити до рук кому завгодно, хто вирішить скористатися ситуацією.

«Ядерна тріада – це те, що запускається з моря повітря і шахт. Це стратегічна зброя, яку можна контролювати. Наприклад, Х-101, яким стріляли по Україні. Там може бути ядерна боєголовка різного кілотоннажу. Але є артилерійські комплекси «Піон», «Гіацинт» і  гаубиця Д-20 – це три гармати, які можуть стріляти ядерними боєснарядами. Також міномет «Тюльпан», який може стріляти ядерною міною. А це 2,5 кілотонни. І ці снаряди заховані так, що велике питання, де їх шукати і як їх контролювати», – пояснив Черник.

За його словами, Російська імперія вже на шляху свого знищення, щоправда, “нема оптимізму, що це трапиться швидко”.

Оцініть новину
Клас!
12
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
6
Обіймашки
3
Шооо?
8

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі