НТА > НОВИНИ > Війна > Кийки, кайданки та металеві кліщі. Окупанти катували щонайменше 20 мешканців у Тростянці

Кийки, кайданки та металеві кліщі. Окупанти катували щонайменше 20 мешканців у Тростянці

На місці злочинів виявлено кийки, кайданки, металеві кліщі та одяг потерпілих зі слідами крові

328

Державне бюро розслідувань фіксує випадки катування місцевих мешканців у Тростянці Сумської області під час його окупації російськими військами.

Про це відомство повідомило 27 квітня.

ДБР каже, що в структурі Головного слідчого управління створили управління з розслідування злочинів, пов’язаних із російською агресією. З 20 квітня співробітники ДБР продовжили роботу в Тростянці, де встановили місця розташування бойових частин окупантів і вогневі позиції, з яких велися обстріли.

За тиждень Державне бюро розслідувань задокументувало близько 20 фактів катування місцевого населення міста Тростянець. У Бюро також встановили місця, де окупанти катували цивільних. На місці злочинів виявлено кийки, кайданки, металеві кліщі та одяг потерпілих зі слідами крові.

«Слідчі оглянули 154 вулиці міста пошкоджені від артилерійських обстрілів. Це близько 1 тис. 200 гектарів міської забудови, що становить приблизно 45% загальної площі Тростянця. Виявлено та зафіксовано пошкодження 122 житлових будинків, а також лікарень», – повідомили у ДБР.

Нагадаємо, що російські військові ґвалтують українських дітей та жінок. На безкоштовну лінію психологічної підтримки для жертв сексуального насильства надійшло вже більш як 400 дзвінків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі